Konsulter inom ekonomi och redovisning
   
Christina Olofsson

Civilekonom, auktoriserad redovisningskonsult
christina.olofsson@conisco.se
Tel 040-421585
Mobil 0704-226817
Christina Olofsson har mångåring erfarenhet från arbete som såväl controller som ekonomichef för en rad små och medelstora bolag. Startade Conisco 2003.

 

Diego Artigas

Redovisningskonsult
diego.artigas@conisco.se
Tel: 040-421585
Mobil: 076-2759864
Master i företagsekonomi examen 2016. Arbetat hos Conisco sedan april 2017.

Louise Jahnke

Redovisnings- och lönekonsult
louise.jahnke@conisco.se
Tel: 040-421585
Mobil: 070-7758036
Louise har arbetat på Conisco sedan 2015. Kommer närmast från annan redovisningsbyrå.

Emelie Olofsson

Redovisningskonsult
emelie.olofsson@conisco.se
Tel: 040-421585
Mobil: 073-3902287
Erfarenhet av arbete på såväl revisions- som redovisningsbyrå.
Kandidatexamen i företagsekonomi i juni 2015. Började hos Conisco april 2019.

 

Emma Hjertelundh

Redovisningskonsult
emma.hjertelundh@conisco.se
Tel: 040-421585
Mobil: 0760-507328
Emma har flerårig erfarenhet av ekonomiarbete. Har arbetat på Conisco sedan maj 2017.

Niklas Persson

Redovisningskonsult
niklas persson@conisco.se
Tel: 040-421585
Mobil: 070-8709059
Kommer närmast från revisionsbyrå. Kanditatexamen i företagsekonomi i januari 2014.  Arbetat hos Conisco sedan augusti 2019.

 

Ganimete Pervizovic

Redovisnings- och lönekonsult
ganimete.pervizovic@conisco.se
Tel: 040-421585
Mobil: 0760-507328
Kommer närmast från annan redovisningsbyrå. Ganimete har arbetat på Conisco sedan september 2019.

 

 
 
Conisco AB är medlem i SRF (Sveriges Redovisningskonsulters Förbund)