Kontakt

Conisco AB
Anckargripsgatan 3
211 19 Malmö

Tel 040-42 15 85
E-post info@conisco.se

Christina Olofsson mobil: 0704-226817 E-post: christina.olofsson@conisco.se
Diego Artigas mobil: 076-2759864 E-post: diego.artigas@conisco.se
Emelie Olofsson mobil: 0733-902287 E-post: emelie.olofsson@conisco.se
Emma Hjertelundh mobil: 0760-507328 E-post: emma.hjertelundh@conisco.se
Ganimete Pervizovic mobil: 076-8935833 E-post: ganimete.pervizovic@conisco.se
Louise Jahnke mobil: 070-7758036 E-post: louise.jahnke@conisco.se
Niklas Persson mobil: 070-8709059 E-post: niklas.persson@conisco.se

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Soliditets värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Soliditets databas.
 Klicka på kartan så får du
en vägbeskrivning.
   

bba